02 Mayıs 2013

Medicine Hospital Yanlış Teşhis !

Medicine Hospital Pendik e çocuğumu ateş kusma şikayetiyle götürdüm. kan ve idrar tahlilini yaptıran dr çocuğumun acilen yatması gerektiğini en az 72 saat gerekirse bir 72 saat daha yatacağını ve açıklama olarak ta çocuğun böbreklerinde problem olma ihtimalinin çok yüksek olduğu, idrarın iç organlara kaçak yapma ihtimalinden bahsederek çok geç kalmışsınız diyerek beni korkuttu.


Ben başka bir çocuk dr unu telefonla arayarak tahlil sonuçlarını okuduğumda basit bir idrar yolu enf olabileceğini yatırmamı söyledi. ve tekrar oradan çocuğu çıkarıp ** götürdüm. oradaki hekimde tahlilin basit bir idrar yolu enf. olabileceğini yataklık bir durumun olmadığını söyledi. çocuk şu an çok iyi.

Nuran 1.202 Okunma

Cevaplar

  • Medicine Hospital Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Nuran Bilge ÖZDEMİR, Özel Medicine Hospital Asya Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik olarak kurumumuz başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak incelenmiş ve yapılan değerlendirme neticesinde uygulanan tedavinin yerinde ve doğru olduğu tespit edilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Özel Medicine Hospital Asya Hastanesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön