29 Nisan 2013 #1768050

Medicine Hospital Yanık Pansumanından Ücret Alındı!

20. 04. 2013'te kızımı yanıktan dolayı acilen Medicine Hospital'a götürdük. Yanık vak'alarında ücret alınmadığı söylendi. Daha sonra pansuman için gelmemizi söylediler. İlk iki gün ücret almadılar. Lakin 3. gün pansuman için gittiğimizde bizden 25 TL ücret talep ettiler.


Ücreti ödediğimizde fis kesilmedi ve bir not kağıdına tahsil edildi mührü basıldı. Fis istediğimizde de bize enjeksiyon fişi kesildi. Hastaneden ayrılırken tahsilatı yapan S. K. Hanım'a neden yanık pansumanına enjeksiyon fişi kestiğini sordum.


Bu şekilde kesildiğini söyledi. Bugün de pansumandan 15 TL ücret talep edildi. Yanık için ilk müdahale orada yapıldığından ücret alınmaktan vazgeçildi. Bu nasıl bir tarife, bu nasıl bir uygulamadır?

Sedat 1.117 Okunma

Cevaplar

  • Medicine Hospital Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın İlgili, 1768050 nolu bildirim ile ilgili iletmiş olduğunuz olumsuz görüşünüzün değerlendirme süreci tamamlanmıştır. Hasta ve/veya Hasta yakınımıza bilgi verilerek memnuniyet sağlanmıştır. Geçmiş olsun dileklerimiz iletir, sağlıklı günler dileriz. Medicine Hospital Hasta İlişkileri Birimi

  • Medicine Hospital Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın İlgili, 1768050 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili birimle görüşülerek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Medicine Hospital Hasta İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön