19 Şubat 2013 #1638230

Medicine Hospital Fazladan Ücret Alıyor!

Bütün ssk yetkililerine ve tedavi için Medicine Hospıtal asya tercih eden hastaları uyarıyorum 16. 02. 2013 cuma gecesi pendik kaynarcadaki eski Medicine Hospıtal asya bir yakınımın acil rahatsızlanması sonucu gece acil servisine kaldırdık doktor muayene etti sonra bt beyin tomografisi çekmemizi istedi çektirdik .


Daha sonra iğne ve serum tedavisi uyguladılar. vezneye geçtik bizden muayene parası hariç benden tomografi için 50 tl serum ve iğne için 63 tl aldılar. bende bunlardan ayrıntılı fatura istedim vermemek için direndiler sonra beni çağırdılar bir hata olmuş deyip serumla iğne'nin ödemesini geri iade ettiler.

İlyas 1.388 Okunma

Cevaplar

  • Medicine Hospital Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın İlyas ÇELEBİ, Özel Medicine Hospital Asya Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik olarak kurumumuz başvuru süreçleriniz ayrıntılı olarak incelenmiştir. Hastanız acil serviste triaj prosedürüne göre değerlendirilmiş, triajı belirlenerek tedavisi gerçekleştirilmiştir. Hastanemizde Sağlık Uygulama Tebliğinde belirtilen esaslar dahilinde ücretlendirme yapılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Özel Medicine Hospital Asya Hastanesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön