27 Ağustos 2013

Medicine Hospital İğne Yapmayı Bilmiyor!

Bir akşam bel ağrısı çektiğim için Kaynarca/İstanbul Medicine Hospital acil servisine gittim. Tedavi sonucunda bana enjeksiyon yaptılar. Yapılan enjeksiyon sonucunda kalçam avuç içi kadar morardı ve iltihap kaptı. Hastane bu konuda başvurduğumda da gayet rahat bir şekilde ''olur öyle şeyler, dua edin felç olmamışsınız'' denildi.

Bir iğne 4 hafta boyunca ayağımın üstüne basamama, kalçamın üstüne oturamama/yatamama ve geceleri şiddetli ağrılar yüzünden uyuyamama neden oldu. Ama ''olur öyle şeyler, dua edeyim de felç olmayayım'' dimi Medicine Hospital.

Hakan 1.929 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 30 Ağustos 2013

    şikayetimi hasteneye bildirdiğim halde yanlış uygulama yapan hemşireye hiç bir şekilde cezai işlem uygulanmamıştır. Diğer sürec zaten fiyasko ''dua edin felç olmamışsınız'' allah razı olsun..

  • Medicine Hospital Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Öncelikle Özel Medicine Hospital Asya Hastanesi olarak hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın olumsuz geri dönüşü ile ilgili araştırma ve değerlendirme yapılmaktadır. Enjeksiyon sonrası oluşan ağrı ve diğer şikâyetlerinize yönelik olarak hastanemize tekrar başvurmanız durumunda belirttiğiniz şikayetlerinize yönelik tedaviniz planlanacaktır. Daha kaliteli hizmet sunumu adına kurumumuz ile paylaşmış oldukları bilgiler için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön