14 Eylül 2013 #1995757

Medicana Hospitals'te Nöbetçi Doğum Doktoru Yok!

Eşimin hamileliği sırasında kontroller için düzenli olarak Medicana Hospitals'e gittik. Ha bu arada randevu saatinizde hastanede oluyorsunuz ama muayeneyi yaklaşık 1 saat gecikmeli oluyorsunuz. (buna biz alışmıştık ama aklıma geldi belirteyim dedim. )


Gece eşimde şiddetli sancılar oluştu ve gece saat 02:00-03:00 arası Medicana'yı aradım ve Nöbetçi doğum doktoru ile görüşmem gerektiğini belirttim. Bana gece nöbetçi doğum doktoru olmadığını, doğum hali var ise (ben bunun doğum hali mi, normal yalancı sancı mı olduğunu bilmem gerekiyor cevap verebilmem için!) evden doktoru çağıracaklarını belirttiler. Gittik başka hastanede o gece doğum yaptık!

Yücel 488 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi21 Eylül 2013

    1995757 nolu şikayetinize istinaden; Hastamız Sayın Yücel ŞAFAK ile görüşülerek gerekli açıklamalar yapılmıştır. Hizmet kalitemizi geliştirmek ve eksikliklerimizi gidermek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Medicana Sağlık Grubu olarak size ve değerli ailenize sağlıklı günler temenni ederiz. Özel Medicana Hospitals Çamlıca Nazlı ULUSOY Hasta İlişkileri Müdürü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön