27 Temmuz 2016

Medicana Hospitals Yeni Doğan Bebeğimize Işık Tedavisi İçin Alınan Ücret

Hastanenin muhasebesi ile görüşüp doğum fiyatını aldım, bir de her ihtimale karşı tedavi gerektirecek bir durum olursa küvez, yoğun bakım, ışın tedavisi fiyatlarını sorduğumda muhasebedeki görevli sağlık güvenceniz var mı diye sordu, SGK'lı olduğumu söyledim. Bu türlü durumlarda masrafların tamamını SGK'nın karşılayacağını söylediler. Doğum gerçekleşti bebeğimizin sarılık değerini ölçtürdük. Sonuç yüksek çıktı ışık tedavisi için vezneye yönlendirildim. Veznede ışık tedavi günlük bedeli 850 TL olduğunu söyledi.

Daha önceden bu durumu muhasebe ile konuştuğumu, her hangi bir ücret ödeme yapmayacağımı söylediler diyerek itiraz ettim. Işık tedavisinin karşılanmadığını söylediler bu parayı benden aldılar. Sağlık Bakanlığı'nı aradım. Yetkili kişi bu işlem için ek masraf alınmaması gerektiğini, ödeme yaptıysanız ayrıntılı fatura almamı söyledi. Hastane ayrıntılı fatura veremediğini söyledi. İllegal bi durum var.

Ertan 13.912 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi11 Ağustos 2016

    6048238 nolu şikayetinize istinaden; Hastamız Sayın Ertan G. ile iletişime geçilmiştir. Hizmet kalitemizi geliştirmek ve eksikliklerimizi gidermek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Medicana Sağlık Grubu olarak size ve değerli ailenize sağlıklı günler temenni ederiz. Özel Medicana Hospitals Çamlıca Nazlı ULUSOY Hasta İlişkileri Müdürü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön