20 Nisan 2013 #1754407

Medicana Hospitals Yanlış Teşhis!

Vücut ağrılarımdan dolayı gittiğimiz fizik tedavi doktoru prof*** emar çektirdi. emar sonrası doktor boynumda 2 tane fıtık olduğunu 1 tanesinin büyük olduğunu ve belimde de olduğunu söyledi ve fizik tedavi verdi. fizik tedavi bittikten 10 gün sonra ağrılarım geçmedi doktora gittiğimizde önceden aldığı notlara bakarak boynunda 4 tane fıtık olduğu 2 sinin ameliyatlık olduğunu ama önermediğini söyledi.


Pilatese gitmek istediğimi problem olup olmadığını sorduğumda ömür boyu spor yasak dedi yürüyüş dışında. başka doktorlardan öğrendik ki boynumda 1 fıtık varmış ve hastalık d vitamini eksikliğine bağlı fibromiyaljiymiş ve ömür boyu spor yapmam gerekiyormuş.

Pelin 224 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi23 Nisan 2013

    1754407 no'lu şikayetinize istinaden; Hasta yakınımız Sayın Pelin Dalkıran, Başhekim Yardımcımız tarafından aranmıştır. Gerekli açıklamaların paylaşıldığı telefon görüşmesinde hastamız konsültasyon muayenesi için hastanemize davet edilmiştir. Hizmet kalitemizi geliştirmek ve eksikliklerimizi gidermek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Medicana Sağlık Grubu olarak size ve değerli ailenize sağlıklı günler temenni ederiz. Özel Medicana Hospitals Çamlıca Nazlı ULUSOY Hasta İlişkileri Müdürü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön