04 Aralık 2014

Medicana Hospitals Personeli İlgilenmiyor

Medicana Hospitals'da muayene sonrası hizmet sıfır. 6 defa test sonuçlarımı öğrenmek için arıyorum lakin geri döneceğiz denilip dönülmüyor. Klinikte bile böyle bir hizmet anlayışı yok. En son aradığımda yüksel hanıma hasta ilişkileri ile görüşmek istiyorum dedim şikayetimi dinledi ve mesai başladığında hemen geri dönüş yaptıracağım dedi aradan 3 gün geçti arayan soran yok ne o hamile kalıncada mı böyle olacak. Dr. M**** hanımın iletişimini beğendiğim için arkadaşımı yönlendirdim bugün beni arıyor diyor ki bu hastane iyi değil. Dr ile görüşmek istedim telefonu yüzüme kapattılar. Umarım şikayetim bu sefer kale alınır.

Sinem 3.447 Okunma

Cevaplar

  • Sinem19 Aralık 2014

    Medicana Hospitals firmasının şikayetinize karşılık ürettiği çözümden memnun musunuz?4 ARALIK TARİHİNDE ARADIM ÇÖZÜM GÜN İÇERİSİNDE DR UN ARAYIP TEST SONUCUMU BİLDİRECEKGİYDİ BUGÜN AYİN 19.ARALIK ARAYAN SORAN YOK DR HANIMIN İLETİŞİMİ ÇOK İYİ OLDUĞU İÇİN PROBLEMİN ONDAN DEĞİL HALK VE İLİŞKİLER RESEPSİYON VE DR ASİSTANLARİNDA KAYNAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.GERCEKTEN MUAYENE SONRASI HİZMETİNİ SIFIR.

  • Medicana Hospitals Temsilcisi04 Aralık 2014

    2869749 no'lu şikayetinize istinaden Hastamız ile irtibata geçilmiştir. Sağlıklı günler dileriz. Özel Medicana International İstanbul Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0212 8677500-7902

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön