01 Nisan 2013 #1719171

Medicana Hospitals Personel Başımda Para Diye Bekliyor!

01. 01. 2012 günü B. Evler Medicana Hastanesinde eşim doğum yaptı. Bu mesajı o zaman yazacaktım unuttum doğumdan ve hastaneden ayrılana kadar katta görevli hasta bakıcılar başımızda para vermemiz için bekliyorlardı. Odaya giren hizmetli "hayırlı olsun" diyor ve para verene kadar odadan çıkmıyor. O gidince akşam görevlisi geliyor aynı silsile devam ediyor.


Çıkışta arabaya kadar yanımızda gelip para vermeyince gitmiyor ve gözümüzün içerisine bakıyor. Doğum için hastaneye kaç milyar para veriyorsun ardından bu insanlar sevinçli anımda midemi bulandırıyor dibimden ayrılmıyor. Hiç yakışmıyor bu hastaneye umarım değişmişlerdir çünkü çok sıkıcı bi durumdu yaşadıklarım.

Şevket 432 Okunma

Cevaplar

  • Şevket03 Nisan 2013

    Kurallar Dahilinde Olduğunu Söyleyen Hastane Yönetimine Son Sözüm Şudur.. Haklısınız Ancak Bizlerde Köle Değiliz..Ben Başımda Para İçin Nöbet Bekleyen Birisini Görmek İstemiyorum..Kurallarınızı Daha İyi Denetlerseniz Sevinirim..Yinede İlginize Teşekkür Ederim..

  • Medicana Hospitals Temsilcisi02 Nisan 2013

    1719171 no'lu şikayet için hastamıza mail yoluyla dönüş yapılmıştır. Bahçelievler Medicana Hastanesi Hasta ilişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön