11 Şubat 2014 #2288759

Medicana Hospitals Para Almak İçin Farklı Tedaviler Uyguluyor

Geçen sene Medicana Hospitals Samsun'a çocuk tedavisi için gittik. Her seferinde bizden ilave ödemeler istediler ve biz bu ödemeleri yaptık. Bir süre rutin tedavi olduktan sonra 1 kez aşılama tedavisi olduk. Tedavi sırasında bize açık olarak 3 aşılama hakkımız olduğunu, bunun ilk denememiz olduğu söylendi. Biz yine tedavimize hastanedeki doktorumuzun bizi yönlendirmesine göre devam ettik. Sonrasında Medicana Hospitals'de yazılan çok ucuz ilaçlar için rapor düzenledikleri ve bu raporlardan dolayı tüm haklarımızın kullanılmış olarak göründüğünü öğrendik. Anlaşılan hastane müşterilerini bir an önce pahallı tüp bebek tedavisine yönlendirmek için böyle bir yöntem izliyormuş.

Cemil 1.017 Okunma

Cevaplar

  • Cemil12 Şubat 2014

    Evet arandım, ama sadece konu araştırılıyor ve herhangi bir çözüm sağlanacakmış gibi bir görüntü de yok, anladığım kadarıyla daha çok olan olmuş gibi bir yaklaşım var. sonucunda pardon deyip sıyrılmak isteyecekler galiba, Şimdi bana dönmelerini bekliyorum. sonrasında resmi kanallardan gerekli itirazları yapacam avukatımla görüştüm. aşağıdaki tanım kapsamında dava açabileceğimizi belirtti Malpraktis(Malpractice) "bilgisizlik, deneyimsizlik ya da ilgisizlik nedeni ile bir hastanın zarar görmesi, hekimliğin kötü uygulanmasıdır" (Türk Tabipleri Birliği Hekimlik Meslek Etiği Kuralları, md.13).

  • Medicana Hospitals Temsilcisi12 Şubat 2014

    2288759 nolu şikayete istinaden; Cemil bey ile görüşüldü. Konu ile ilgili bilgilendirme yapıldı. MEDICANA SAMSUN HASTANESİ Hasta İlişkileri Uzmanı İLKNUR KOÇBIYIK

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön