28 Ağustos 2013 #1980073

Medicana Hospitals Onay Almadan Ücretli Tedavi Yaptı!

02.08.2013 tarihinde eşim 1,5 yaşındaki kızımın rahatsızlığı sebebi ile Ben eşim ve kızım özel sağlık sigortalı anlaşmalı olduğu Medicana Hospital'e gitmişlerdir. Yapılan tetkikler ve alerji testleri sonucunda eşimin onayı alınmadan ve yapılan tedavinin özel sağlık sigortası kurumu tarafından karşılanmadığı bilgisi verilmeden, işlemler yapılmış.


Eşim kendisine bu bilginin neden verilmediğini sorunca, hastane personeli tarafından laubali ve pervasızca siz neden sormadınız gibi cevap verilmiştir . Tarafımıza 266,00 TL' lik fatura kesilmiştir. Bu durum ile ilgili olarak tarafıma ödeme talep etmekteyim.

Tolga 412 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi02 Eylül 2013

    1980073 nolu şikayete istinaden; Hastamız Sayın Tolga H. ile görüşülerek gerekli açıklamalar yapılmıştır. Özel sigorta tarafından ödenmeyen ücret hastamızdan tahsil edilmiştir. İlgili uygulama hastamızın özel sigorta anlaşmasına uygundur. Hastamızın mağduriyetini gidermek ve memnuniyetini sağlamak amacıyla bir sonraki hastanemizden hizmet alışında yapmış olduğu ödeme kadar indirim uygulanacaktır. Hizmet kalitemizi geliştirmek ve eksikliklerimizi gidermek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Medicana Sağlık Grubu olarak size ve değerli ailenize sağlıklı günler temenni ederiz. Özel Medicana Hospitals Çamlıca Nazlı ULUSOY Hasta İlişkileri Müdürü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön