Medicana Hospitals Kadıköy Ücretlendirme

Filiz Filiz13 Ekim 13:16

7.10.2020 Tarihinde kızımın arkadaşıyla oynarken arkadaşının kolunu çekmesi üzerine dirsekte çıkıklık meydana geldi. Aynı gün hastaneye götürdüm. 1 gün öncesinde de sigorta için tüm işlemleri tamamladım. Sigortam başladı zannediyordum. Kızım muayene için odaya girip çıktı. Bankoya geldim sigortam başlamadığını öğrendim. 

Sonrasında 1400 TL'lik bir işlem için ödeme istediler muayene hariç. İşleme girmeden önce bu tutarın bana söylenmesi gerekmiyor muydu? Bilgi verilmeden muayenede bu işlem uygulanmasını doğru bulmuyorum. Bu konuda gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum. Gerçekten kötü bir durum.

Gelişme :

3 hafta önce

Aşağıdaki şikayetim üzerine Medicana Kadıköy beni aradı ve ödemeyi iade edeceklerini ilettiler. Bir süre bekledim ve 240 TL iade ödeme yaptılar. Ve sonrasında bu kadarını ödeyebiliriz dediler bu nasıl bir şey anlayamadım. Çözüm üretmedikleri gibi haklı olmaya çalıştılar. 3 saniye süren ve muayene bile yapılmadan yapılan işlemin ücretini iletmeden insanların mağdur edilmesi hiç hoş değil.

07.10.2020 Tarihinde kızımın arkadaşıyla oynarken arkadaşının kolunu çekmesi üzerine dirsekte çıkıklık meydana geldi. Aynı gün hastaneye götürdüm. 1 gün öncesinde de sigorta için tüm işlemleri tamamladım. Sigortam başladı zannediyordum. Kızım muayene için odaya girip çıktı. Bankoya geldim sigortam başlamadığını öğrendim.

Sonrasında 1400 TL'lik bir işlem için ödeme istediler muayene hariç. İşleme girmeden önce bu tutarın bana söylenmesi gerekmiyor muydu? Bilgi verilmeden muayenede bu işlem uygulanmasını doğru bulmuyorum. Bu konuda gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum. Gerçekten kötü bir durum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler