06 Haziran 2016

Medicana Hospitals Hastane Yönetimi

04.06.2016 tarihinde 4.5 aylık bebeğimi götürdüm. Nöbetçi doktorun trafiğe takıldığını gelmek üzere olduğunu söylediler. 15 saatin sonunda doktor geldi, burada doktorun neden geç geldiği ile ilgilenmiyorum, trafik olabilir hasta olabilir veya gelemeyecek olmayabilir. Burada ki asıl sorun hastanede neden doktor yok?


Bunu sorduğumda danışmadaki bayan mesailerinin bittiğini söyledi evet diğer doktorun mesaisi bitmiş olabilir, bu doktorun kide başladı ama gelmedi. Neden nöbet değişimleri yapılmadan gidiliyor? Bu süre zarfında ortada bir temizlikçi ordusu geniz yakan deterjanla sözüm ona temizlik yapıyorlar, kendi aralarındaki yüksek sesli muhabbetlerini hangi hasta duymak zorunda? Kaldı ki çocuk biriminde nasıl o şekilde deterjan kullanılıyor hela ki hastalar varken. Tüm çalışanlarınız birbirinden amatör, lütfen gereken kurumsallığı sağlayın. Hiçbir şekilde tavsiye etmeyeceğim tek kurumsunuz bu günden sonra..

Derya 1.122 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi06 Haziran 2016

    5647948 no'lu şikayetinize istinaden Hastamız ile irtibata geçilip gerekli görüşme sağlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz. Özel Medicana International İstanbul Hastanesi Hasta İletişim Birimi 0212 8677500-7902

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön