07 Mayıs 2013 #1783396

Medicana Hospitals Gıda Zehirlenmesinde Ücret Aldı!

Dün akşam saat 21.00 civarında gıda zehirlenmesi geçiren bir arkadaşımı Bahçelievler Medicana hastanesine götürdüm ve Acil kapısından giriş yaptık. Girişte bizden 50tl para tahsil edildi ve zehirlenme vakası üzerine kan tahlili ve serum tedavisi uygulandı. Hastaneden çıkarken bizden tekrar 230 tl gibi bir para istendi ki has olan arkadaşım sgk lı bir çalışan.


İtirazlarımıza rağmen bizden toplam 200 tl alındı ve insanların hayatını kaybettiği gıda zehirlenmesi gibi bir durum kendileri için hiç de acil sayılmadığını belirttiler. Bu kurula ilgili şikayetimin dikkate alınmasını istiyorum.

Ömer 274 Okunma

Cevaplar

  • Ömer11 Mayıs 2013

    Medicana Hastanesinde yaşadığımız maduriyet üzerine yaptığım şikayete istinaden, kurumun halkla ilişkiler birimi benimle iletişime geçti. Kurum işlemin yanlış olduğunu kabuletti ve nakit olarak ödenen tutarın geri iadesini sağladılar. İşlemlerle ilgili karttan alınan ekstra 150tl lik tutarı 15 gün içerisinde yine ödemeyi yaptığımız karta iade edeceklerini beyanettiler.

  • Medicana Hospitals Temsilcisi09 Mayıs 2013

    1783396 nolu şikayete istinaden , Hasta yakınına telefon yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Sağlıklı günler. Bahçelievler Medicana Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü

  • Ömer07 Mayıs 2013

    Merhaba, ismim Ömer dün akşam saat 21.00 civarında gıda zehirlenmesi geçiren bir arkadaşımı Bahçelievler Medicana hastanesine götürdüm ve ACİL kapısından giriş yaptık. Girişte bizden 50tl para tahsil edildi ve zehirlenme vakası üzerine kan tahlili ve serum tedavisi uygulandı. Hastaneden çıkarken bizden tekrar 230tl gibi bir para istendi ki has olan arkadaşım sgk lı bir çalışan. İtirazlarımıza rağmen bizden toplam 200tl alındı ve insanların hayatını kaybettiği gıda zehirlenmesi gibi bir durum kendileri için hiç de acil sayılmadığını belirttiler. Bu kurula ilgili şikayetimin dikkate alınmasını istiyorum. Bu insanların keselerini doldurdkları yeter artık ilgili her merciye şikayet edeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön