10 Nisan 2013 #1735470

Medicana Hospitals Fahiş Ücret İstiyor!

Ankara Medicana sağlık kurumunda muayene oldum. aslında özel sağlık sigortamda vardı. fakat provizyondan red aldım almamın nedeni ise daha önce başka bir doktorda bu hastalığım ile muayene olmuş olmam (Allianz ) (buda çok saçma sonuçta daha önce başka yerde muayene olmuş olabilirim ama tekrar muayene olmama izin vermiyor) .


Neyse ssk ücretiyle muayenemin 187. 00 tl tuttuğunu normal ödeme yaparsam da 112. 00 tl ödemem gerektiğini söylediler sadece muayene için hemde bu ücretin özel hastane bile olsa çok fazla olduğunu belirttim ama boşa tabiki de bildiklerini okudular. başbakanımızın özel hastaneler ile ilgili söylemlerine mütevellit şikayet etmek istedim .

Havva 455 Okunma

Cevaplar

  • Havva13 Nisan 2013

    allıanz sıgorta anlasmalı odeme yapmadım oradakı bayanda anlasmalı fıyuatlar uzerınden odeme yapıyorsunuz dfemedı normal muayene ucretımız budur ssk lı odersenız daha fazladır dedı kamera kayıtlarıda mevcuttur kı sahıtte mevcut zaten.... boyle bır cevap verılıyorsa yalan beyandırç faturamdada normal muayene ucretı yazmaktadır. Medicana Internetıonal Ankara Hastanesinın hala cok fazla ucret aldıgını bıldıüım tanıdıgım ve sanal ortamda sıkayetlerımı dıle getırecegım saglık bakanlıgına ve basbakanlıgada bıldırımde bulundım ve sahıdımın ve faturamın bulundugunu belırttım hastane boyle Allıanz sigorta anlaşmalı fiyatlarımız üzerinden ödeme yapmıstır sozunu gerı alana kadrada devam edecegım yalan sahte beyandan baska hıcbırsey degılfır. (evet provızyon odeme yapmadı fakat hastanede bana anlasmalı sırketınızden dolayı boyle odeme yapıyorsunuz demedı bızım normal muayene ucretımız budur dedı)

  • Medicana Hospitals Temsilcisi12 Nisan 2013

    1735470 nolu şikayetinize istinaden; Kayıtlarınız incelendiğinde Allıanz sigortadan provizyon alınmak istendiği ancak poliçeniz neticesinde sigorta şirketinizin muayeneniz için onay vermediği ve Allıanz sigorta anlaşmalı fiyatlarımız üzerinden ödeme yaptığınız görülmüştür. Sağlıklı Günler Dileriz. Medicana Internetıonal Ankara Hastanesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön