Medicana Hospitals Ekstra Muayene Ücreti Ve Hasta Hakları

Nazlı Nazlı19 Ekim 11:39

17 Ekim cumartesi günü çocuğuma genel kontrole götürdüm genel muayene içerisinde çocuğumun 2 yaşında gayet güzel konuşurken bir anda kekelemeye başladı korkmalı mıyım diye sordum çocuğuma baktı konuşturdu korkmayın dedi bir şeyi yok çocuğun dedi sonra psikolog arkadaşımla da görüştüm dönemsel olabilir dedi dedim yok psikolog değil çocuk psikiyatrisine götürebilirsiniz dedi sonra istediği testler için çıktım sekreterliğe gittim de 140 TL muayene ücreti çıkardılar ne alaka sigortam var dedim ret verdi kekemeliği karşılamıyor dedi iyide ben genel muayeneye geldim dedim Dr. böyle yazmış dedi peki testler ne alaka o zaman dedim genel muayene içindir dedi e o zaman tanı da neden yok dedim ses yok neyse parayı vermedim bizden kesecekler parayı dedi!

Hasta haklarına gittik sadece adı hasta hakları ya değilse ismi hastane çıkarları nasıl olmalı hastaneye nasıl para kazandırılır insan nasıl saf yerine konur olmalı kadın bana doktorun vaktini aldın sorarak onun ücreti dedi bana girişte ödediğim ne peki dedim size kalmış ister verin ister vermeyin giriş yapan çalışandan kesilecek para girişe genel muayene yazılsa da sigorta karşılamıyor dedi sigortayı aradım gayet karşılıyormuş genel muayeneyi o parayı alana kadar sizi her yere şikayet edeceğim hakkınız değildi insanlara asgari ücretliden keseriz diye hakkınız olmayan parayı almak nedir?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Medicana Hospitals Logo Medicana Hospitals 28 Ekim 13:35

Hizmet kalitemizi geliştirmek ve eksikliklerimizi gidermek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler