09 Temmuz 2015

Medicana Hospitals Bahçelievler Hastanesi - Lazer Ve Epilasyon Merkezi Mağdur Etti

Merhaba,


medicana Bahçelievler Hastanesi Lazer ve Epilasyon Merkezi beni son derece mağdur etmiştir. Lazer merkezine kaydolurken, 10 seanslık tedavi programı uygulayacaklarını iletmişlerdi ve seanslarımızı programlı bir şekilde ayarlayacaklarına dair söz vermişlerdi.


Fakat bir süre sonra lazer cihazlarını değiştirdiler, seansları aksattılar ve bütün umursamazlıkları ile bizi dikkate almadılar. Daha önce hastaneye şikayetimi dile getirmiştim, fakat lazer merkezi yönetimi tavırlarını değiştirmedi. Yeni lazer cihazından kesinlikle memnun kalmadım, 10 seansta bitmesi gereken lazer programı 2 yıldır devam ediyor. Paramla rezil oldum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Büşra 4.145 Okunma

Cevaplar

 • Büşra01 Ağustos 2015

  Söz verilen süre ve seans sayısı dolduğunda lazer işlemlerim başarılı olmadığı için ücret iadesi talep ettim. Hastaneden 'Hizmeti aldığınız için ücret iadesi yapamıyoruz' şeklinde dönüş aldım. Hizmeti almış olmam, doğru düzgün aldığım anlamına gelmemektedir. Lazer cihazlarının sık sık değiştirilmesi ve tüy tipimize uygun cihazın getirilmemesi sebebi ile, lazerin asıl amacı sağlanamadı. 10 seanslık tedavi programı uygulayacaklarını iletmişlerdi ve programlı bir şekilde çalışacaklarına dair söz vermişlerdi fakat boşu boşuna 2 yıldır lazer epilasyon seansına gitmek zorunda bırakıldım. Bana söz verilen hizmeti alamadığım için her türlü şikayet şeklini deneyip, hukuki işlemlere başlayacağım

 • Büşra30 Temmuz 2015

  Söz verilen seans sayısı 10 idi. Fakat lazer epilasyon biriminizin başarısızlığı ve bizlere dürüst şekilde bilgi vermemeleri sebebi ile şikayetimin etik kurallar göz önünde bulundurularak değerlendirilmesini ve tarafıma ücret iadesinin yapılmasını rica ediyorum.

 • Büşra30 Temmuz 2015

  Şikayetimle ilgili herhangi bir çözüm sağlanmadı. Söz verilen süre ve seans sayısı dolduğunda lazer işlemlerim başarılı olmadığı için ücret iadesi talep ettim. Hastane' den 'Hizmeti aldığınız için ücret iadesi yapamıyoruz' şeklinde dönüş aldım. Hizmeti almış olmam, hizmeti doğru düzgün aldığım anlamına gelmemektedir. Lazer cihazlarının sık sık değiştirilmesi ve tüy tipimize uygun cihazın bir türlü getirilmemesi sebebi ile, lazerin asıl amacı sağlanamadı. Boşu boşuna neredeyse 60 kez lazer epilasyon seansına gitmek zorunda bırakıldım. Bana söz verilen hizmeti alamadığım için her türlü şikayet şeklini deneyip, hukuki işlemlere başlayacağım. Bu denli mağdur edilmek gerçekten etik değil.

 • Medicana Hospitals Temsilcisi09 Temmuz 2015

  3366924 numaralı şikayete istinaden tarafımızdan geri dönüş sağlanmıştır. Medicana Bahçelievler Hasta İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön