26 Haziran 2015

Medicana Hospitals Ankara Otopark Eziyeti!

Uzun süredir Ankara Söğütözü Medicana Hospitals'i kullanmaktayım. Normalde hem iş yerime yakın olması hem de diğer hastaneler içinde otopark sorunu en az olan hastane olması nedeniyle hep tercihim bu hastaneden yana olmuştur.

Bu hafta sağlık sorunu nedeniyle gittiğimde otopark konusunda büyük bir sorumsuzluk ile karşılaştım. Normalde ücretsiz olarak kullandığımız otopark ücretlendirilmiş ve yol kenarlarına da ücret isteyen "yasal" değnekçiler türemiş durumda. Hastanenin önü tam bir araba cehennemi.

Ben zaten arabamı valeye vermek istesem bu hastaneyi tercih etmem. Kaldı ki vale de arabamı o cehenneme sokacak aynı şekilde. Otopark sorunu düzelene kadar gitmeyi düşünmüyorum.

Fuat 1.835 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi07 Temmuz 2015

    333337 nolu hasta şikayetine istinaden Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz otopark hastanemize ait olan bir bölüm degildir. Daha önceleri boş bir alan olduğundan hastanemize gelen araçlarda bu kısmı kullanıyorlardı .Fakat artık bu bölüm başka kişilerin kullanımında ve bizde bundan dolayı gelen şikayetler üzerine gerekli birimlere ve karakola başvurularımızı yaptık Medicana Ankara Hastanesi Hasta İletişim Birim Sorumlusu Medicana Hospitals · 26 Haziran 2015 14:36

  • Medicana Hospitals Temsilcisi26 Haziran 2015

    333337 nolu hasta şikayetine istinaden Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz otopark hastanemize ait olan bir bölüm degildir. Daha önceleri boş bir alan olduğundan hastanemize gelen araçlarda bu kısmı kullanıyorlardı .Fakat artık bu bölüm başka kişilerin kullanımında ve bizde bundan dolayı gelen şikayetler üzerine gerekli birimlere ve karakola başvurularımızı yaptık Medicana Ankara Hastanesi Hasta İletişim Birim Sorumlusu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön