Medicana Hospitals Yönetim Hiçbir Şey Yapmıyor!

Muhammet Ş. |

13. 05. 2013 günü 4 gün hastanenizde yattığım sürece gece verilmesi gereken nebüller verilmedi antibiyotikler zamanında yapılmadı hemşireleri gece uyandırabilirsek hizmet alabildik hemşireler gündüz çalışan gece nöbette kaldığından ayakta duramıyor, şikayet iletiyoruz personel eksik deniyor tuvaletlere peçete istiyoruz stoklarımızda yok deniyor .

Baş hekim insanları dinlemiyor bile (12 yıldır bu hastaneden hizmet alıyordum ) ki tanıyor olmamıza rağmen 2 çocuğum burada doğdu burada büyüdü eşimin ameliyatları çoğu burada oldu bu son gelişimizde hastaneye yönetimi hizmet adına iflasını vermiş edasındaydı ki çok üzüldüm zaten son gelişimiz oldu kontrole bile gitmedik gitmeyeceğiz de.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksikliği Temizlik-Hijyen

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Ş.
  09 Ekim
  17:17

  Tüm sorunlarımıza büyük bir titizlikle yaklaşan ve çözüm sürecini yakından takip eden Hasta ilişkileri yöneticisi YıldızHanım'a Teşekkür ederim.Yukarıda bahsettiğim sorunlarıma yapıcı,çözümleyici yaklaşımları bizleri son derece mutlu etmiştir.

 • Muhammet Ş.
  10 Haziran
  10:15

  Konuyla ilgili hasta ilişkileri geri döndü fakat somut bir şey göremedim henüz konun takipçisi olacağım sonucu paylaşacağım.

 • 08 Haziran
  15:31

  1838354 nolu hastamızın şikayetine istinaeden hastamıza telefonla ulaşılmıştır.
  Bahçelievler Medicana Hastanesi
  Hasta ilişkileri