22 Nisan 2013

Medicana Hospitals Yanlış Teşhis Ve İlgisizlik!

26 şubatta kadın doğum bölümünden Doktor ** ultrason görüntüsünde dış gebelik geçirdiğimi, karın içi kanamam olduğunu ve hayati tehlikem olduğundan bir önce ameliyat yoluyla dış gebeliği sonlandıracağını söyledi. ameliyat olmayarak, başka bir hastaneye gittim. Hastane normal bir gebelik geçirdiğimi söyledi.

Bebeğimin kalp atışlarını duyduktan sonra Medicana Hastanesinde baş hekimle görüştüm. bana ameliyata girmiş olsaydınız, bebeğiniz zaten alınmazdı, geri kapatılırdı dedi. ben narkozu yemişim, yada onca strese girmişim bunların ne yazık ki bir önemi yok.Sağlık Bakanlığına şikayet ettiğimi söylediğimde ise oradan bir şey çıkmayacağını söyledi. Mahkemeye vereceğim.

Bahar 1.842 Okunma

Cevaplar

  • Bahar25 Nisan 2013

    MEDİCANA BAHÇELİEVLER; Küçük gebeliklerde bebek kesesinin rahim içinde mi dışında mı olduğu hususunda kararsız kalındığında, Medicana hastanesi dış gebelik tanısı mı koyuyor? bu nasıl bir mantık. gebe bir kadını ne hakla böyle bir durumun içine sokabiliyorsunuz ve bunun savunmasını yapabiliyorsunuz. böyle bir tanı koymak hastanenizce çocuk oyuncağımı.. eğer kararsız doktorlar çalışıyorsa dış gebelik tanısı koymak yerine kararsız kaldıklarını söylesinler. dış gebelik teşhisini koyanın bana bir doktor olduğunu savunmayın. Hastanenizden 100 TL gibi Gereksiz bir harcama yapıp karşılığında mutsuz bir haberle ayrıldım. ve o akşam Kanuni sultan Süleyman hastanesine gittim, o hastane keseyi nasıl gördü. hem de karşılığında benden maddi anlamda hiç bir şey istemeden... ayrıca Medicana hastanesi olarak çok çelişkili cevaplar veriyorsunuz... Naim Ünsal gerekirse ameliyat edeceğiniz diye bir şey bana asla söylemedi. aksine dış gebelik teşhisi sonucu ameliyat olmam gerektiğini, karın içi kanamasından dolayı da hayati tehlikem olduğunu söyledi. ameliyatı kabul etseydim bebeğim şuanda hastaneniz yüzünden hayatta olmayabilirdi. ve hastanenize bebeğimi aldığınız için ameliyat ücreti, yatış ücreti ödeyecektim. Ayrıca başhekiminizle de daha sonra şikayet için geldiğimde yüz yüze bu konuyu görüştüm. (Naim Ünsal'ın ameliyat demesinin sebebi olarak ise) dış gebelik teşhislerinde bekleme yapılmasının çok tehlikeli olduğunu hemen ameliyatla sonuçlanması gerektiğini söyledi. ama bunun için endişe etmemi, ameliyat esnasında normal gebelik olduğu anlaşılacağını ve geri kapatılacağımı söyledi. BU KADAR KOLAY YANİ. Bunca olandan sonra siz benim sadece kaygılarıma hak veriyorsunuz, bir özür dileme bile gereği duymuyorsunuz. ve Naim Ünsala devam edebileceğimi söylüyorsunuz? Ne hakla....

  • Medicana Hospitals Temsilcisi24 Nisan 2013

    1755434 nolu şikayete istinaden hastamıza bilgi maili atılmıştır. Bahçelievler Medicana hastanesi Hasta İlişkileri

  • Bahar23 Nisan 2013

    26 Şubatta Hastaneye güvenerek gitmiştim. kaldı ki bu hastane güvenilir bir hastane değil mi? en azından fahiş olan ücretlerden bunu çıkarmıyor muyuz? ama ne yazık ki ücretlerinin fahiş olması kaliteli bir hastane olacağı anlamına gelmiyor. doktorlarını düşük kalitede çalıştırıyor ki çalıştırmaya da devam ediyor. doktor NAİM ÜNSAL bebek katili olmak için can atıyordu oysa. sırf bu yüzden hayati tehlikem olduğunu ve patlama gerçekleştiği anda ölebileceğimi söyledi. şimdi ben soruyorum.. benim canımın değeri, bebeğimin değeri bu kadar mı ucuz. yada bu kadar mı parasal yönden açtınız çözemedim ben. sağlık bakanlığına şikayet ettim.. her ne kadar hastanenin başhekimi sağlık bakanlığının bir şey yapmayacağını, oradan herhangi bir şey çıkmayacağını söylemiş olsada ben güveniyorum. bu ilgisizliğiniz cezasız kalmayacak. sizin yüzünüzden onca strese, ölüm korkusuna girdim.. bana bunları yaşatmaya hakkınız yoktu. Yazıklar olsun böyle bir hastaneye..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön