08 Şubat 2014

Medicana Hospitals Vermediği Hizmetin Bedelini Aldı.

Ankara Medicana Hospitals'de uygun olmayan implant üzeri protez yapıldı. Hastane bu implant üzeri protez diş ücret provizyonunu kurumuma iadesini yapmadığı için başka hastanede tedavi olamıyorum. Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Eren 832 Okunma

Cevaplar

 • Eren19 Mart 2014

  İlgisizler.

 • Medicana Hospitals Temsilcisi12 Şubat 2014

  Emre Bey; Faturanızın kesilip kuruma gönderildiğini faturanızın kurumumuza iadesini istediğimizi faturanız geldikten sonra provizyon iptali için kurumunuza başvuracağımızı bildirdim. Tarafımızca kurumunuza gönderilen faturanın kurumunuz tarafından sıra ile işleme alındığından iade sürecinin 10 günü bulabileceği tarafınıza ifade edildi. Faturanız henüz tarafımıza ulaşmadığından elbette provizyon iptali için başvurumuz sözkonusu değil. Eğer bir yanlış anlama var ise düzeltmek isterim. Kurumumuz için hasta memnuniyeti öncelikli bir konu olup, size olduğu gibi tüm hastalarımıza yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sağlıklı Günler Dileriz.

 • Eren12 Şubat 2014

  Medicana iptal işlemi için "kurumumun beni 10 gün bekletebileceğini" tarafıma iletti; ancak kurumumla görüştüm "kendilerine henüz provizyonun iptali için başvurulmadığını, Medica'nın başvurduğu anda işlemi iptal edebileceklerini, bu sürecinde 10 gün değil hemen gerçekleşeceğini" bildirdiler. sürecin hızlandırılmasını rica ediyorum.

 • Eren12 Şubat 2014

  Provizyonum hala iptal edilmedi. Durum hakkında bilgilendirilebilirsem sevinirim.

 • Medicana Hospitals Temsilcisi11 Şubat 2014

  2283963 nolu şikayete istinaden; Hastamıza geri bildirim sağlanmıştır. Sağlıklı Günler Dileriz Medicana Internatıonal Ankara Hastanesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön