27 Ağustos 2013

Medicana Hospitals Sonradan Doktor Değişti!

3 senedir eşimin doğum teminatlı Medicana'da Mapfre Genel Sigorta Damla 3S sigortalıyz. Eşimin hamileliğinin 7. ayında devam ettiğimiz doktorun anlaşmasının bittiği, başka doktordan (yaklaşık 6 doktor olmasına rağmen yalnızca 1 tanesinin bize bakabileceği söylendi) randevu almamız gerektiği söylendi.

Doğum böyle basit bir iş midir? 7. ayına kadar bakan doktor neden 2 ay daha devam edemiyor?Hamilelik boğaz ya da omuz ağrısına benzemiyor ve hangi doktorla başladıysanız onunla noktalamanız gerekiyor, bunu benden iyi bilmelisiniz.

Sonuçta, doğum teminatım olmasına rağmen Medicana Hospital'de doğum yaptırmadık ve sigortanızı kullanmadık. Gerçi sizin istediğinizde bu, insanlardan para alıp sigortayı kullandırmamak.

Salih 450 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi27 Ağustos 2013

    1977353 nolu şikayete istinaden; 1 Mayıs 2013 tarihinden itibaren hastanemizde ki tüm doktorlarımız (özel branşlar hariç) Mapfre Sigortalı hastalarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır. Medicana Internatıonal Ankara Hastanesi olarak görüşlerinizi bizimle paylaştığınız ve süreçlerimizi iyileştirme çalışmalarımızda bize yol gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön