Medicana Hospitals Sargı Açtırmak 220 TL!

Çiğdem S. |

Bebeğimin yanık vakasından on gün boyunca Beylikdüzü Medicana'da tedavi gördü, sargı bezi evdeki makasla açılamayacağı için dr. N... K... sargıyı açtırmaya geldiğinizde kayıt açtırmayın dedi sadece makasla keseceğim dedi, o gün geldiğinde yardımcısı d... hanım ve kendisi ödeme yapmadığım için beni muayanenin kapısından geri çevirdiler ve ifade değiştirdiler, bebeğimin parmakları küçücük olduğu için tıbbi destek gerekli olduğundan parayı ödedim ve ne yapacaklarını izledim, halkla ilişkiler s... hanıma şikayet ettim, paramın iadesini istedim başhekimden aldığım cevap: hastanemizde size zaman ayrıldığından dolayı böyle bir ücretin alınması gayet makul dedi ve şok oldum işin özeti tedavi yokken sargı sökmeye para alınır mı? Sargıyı sökme gerekçesiyle ekstra extra nasıl para ödettiririz planı yapılmıştı.

Etiketler :

Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  14:25

  5607319 no'lu şikayetinize istinaden;
  Hastamızın tedavisi 10.05.2016 tarihinde başlamıştır. Sgk'lı hastalarda kontrol süresi 10 gün olmasına rağmen hasta memnuniyetini sağlamak amacı ile ilk geliş tarihinden 18.05.2016 tarihinde kadar 5 kez ücretsiz olarak kontrol ve bakımı yapılmıştır.
  28.05.2016 tarihinde de hastane süreçleri uygulanarak yara temizliği ve pansumanı yapılarak hastamız şifa ile taburcu edilmiştir.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Özel Medicana International İstanbul Hastanesi

  Hasta İletişim Birimi
  0212 8677500-7902