13 Ocak 2015

Medicana Hospitals Randevu Ve İlgisiz Çalışanlar!

2ocak cuma günü saat 17:15'e Medicana Hospitals Çamlıca hastanesi beyin cerrahisi doktoru için muayene randevusu aldım. Saat 17'de hastaneye gittim. Danışmadaki sekreterler bekleyen hasta olmamasına rağmen bizi beklettiler. Birisi cep telefonuyla konuşuyordu. Diğeri bilgisayarda başka yapıyordu. Randevumuz gecikiyor dediğimiz halde işlemlerimiz yapılmadı.

Biz işlemlerimizi yaptırıp polikliniğin önüne gittiğimizde oradaki sekreter niye bu saatte geldiniz doktor çıktı dedi. 17:25'te poliklinik kapısındaydık. Eşim işten izin aldı geldi. Ben belim tutulduğu için ağlaya ağlaya giyinebildim. Bu ne saçmalık anlamadım. Mesai 17:30 ise niye 17:15'e randevu veriliyor. Randevu verildiyse niye yok doktor?

Saniye 2.609 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi19 Ocak 2015

    2972673 nolu şikayetinize istinaden; Hastamız Sayın Saniye Odabaş ile görüşülerek gerekli açıklamalar yapılmıştır. Hizmet kalitemizi geliştirmek ve eksikliklerimizi gidermek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Medicana Sağlık Grubu olarak size ve değerli ailenize sağlıklı günler temenni ederiz. Özel Medicana Hospitals Çamlıca Nazlı ULUSOY Hasta İlişkileri Müdürü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön