31 Ekim 2016

Medicana Hospitals Protez Ameliyatı İçin Fatura Alamadım!

16 Eylül 2015'te babam Medicana International Ankara'da kalça protezi ameliyatı oldu. Çok şükür ameliyat iyi geçti. Ameliyattan sonra Ortapedi bölümü sekreterliğine ameliyat için istenen 6500 TL'yi elden teslim ettim. Karşılığında bir belge istediğimde ise ameliyatı yapan doktorun dışarıdan geldiğini bu nedenle bu tarz ameliyatlarda fatura veremediklerini söylediler. Daha sonra ısrarla fatura vb. gibi bir belge istemem rağmen taleplerim sonuçsuz kaldı.

Babamın yasal vasisi olduğum için her sene düzenli ilgili mahkemeye gelir gider raporu sunuyorum. Mahkeme yakın zamanda. Bu ameliyata belirttiğim rakamı ödediğime dair benden belge talep etti. Bende hastanenin bana verdiği bilgiyi mahkemede paylaştım ancak hakim tarafından yaptığım açıklama tatmin edici bulunmadı. Hastane yetkililerine buradan seslenmek istiyorum. İlgili ameliyat için tarafıma belge sağlanması elzemdir.

Sacip 3.253 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi01 Kasım 2016

    6821898 no'lu şikayetinize istinaden Hastamız ile telefonla cevap verilmiştir. Sağlıklı günler dileriz. Özel Medicana International Ankara Hastanesi Hasta İletişim Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön