29 Mayıs 2014

Medicana Hospitals NST'e İçin Uzun Süre Bekletiyor.

Çamlıca Medicana Hastanesi'nde 28 mayıs 2014 tarihinde 32 hafta çalışabilir rp almak için nst çektirmem gerektiğini ve sabah 8:30-9:00 gibi hastaneye gelmemi söylediler . Tamam çok güzel geldik, girişimi yaptırdım saat 8:40' ta doğumhanenin kapısında beklemeye başladım. Nst için ayrılan yer doğumhanenin içinde ve koskoca hastanede sadece 5 nst cihazı var .

Acil bir doğum geldiğinde haliyle önceliği ona veriyorlar ve hamile halinizle sıranızı bekliyorsunuz . Saat 12:00' da sıra geldi bu kez dr. öğle arası verdi ve benim muayene olup rp almam 14:30'u buldu.

Şimdi soruyorum, neden muayene nst'si ile doğum nst'si ayrı değil? Bir oda yapıp doğumhaneden ayrılamaz mı ve randevulu çalışılamaz mı ? Ödemeye gelince çok güzel para isteniyor da, hizmete gelince niye aynı titizlik gösterilmiyor?

Seyran 2.563 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi30 Mayıs 2014

    2474717 nolu şikayetinize istinaden; Hastamız Sayın Seyran Çıtlak ile görüşülerek gerekli açıklamalar yapılmıştır. Hizmet kalitemizi geliştirmek ve eksikliklerimizi gidermek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Medicana Sağlık Grubu olarak size ve değerli ailenize sağlıklı günler temenni ederiz. Özel Medicana Hospitals Çamlıca Nazlı ULUSOY Hasta İlişkileri Müdürü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön