24 Ağustos 2013

Medicana Hospitals Hastayla Yeteri Kadar İlgilenmedi!

Annem bayramdan 1 gün önce trafik kazası geçirdi. Konya **hastanesine götürüldü. İlk müdahale yapıldı. Fakat yoğun bakımında yer olmadığı için annemi Konya Medicana'a sevk etti. İyi olan annem orada her gün biraz daha kötüleşti.

Yaşlı olduğu için gereken önemin gösterilmediğini düşünüyoruz. Ertesi gün sabah 6' da ölmesine rağmen; savcıya 11' de haber verildiğini öğrenince şok olduk. Bayram dolayısıyla hastanede doktor oldukça azdı. İlgi sıfır. Alaka sıfır. Hasta bakıcılar kendilerine doktor süsü veriyor.

Mesut 393 Okunma

Cevaplar

  • Medicana Hospitals Temsilcisi26 Ağustos 2013

    1975170'nolu şikayet bildirimi hakkında Özel Medicana Konya Hastanesi olarak görüşlerinizi bizimle paylaştığınız ve süreçlerimizi iyileştirme çalışmalarımızda bize yol gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Hastamızın gereken tedavisinin sağlanmasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmamış olup, hastamızın gerekli olan tüm tedavileri anestezi uzmanımız tarafından sağlanmıştır. Savcı sürecinde süre hastanenin sorumluluğu dışındadır. Hasta yakınlarımıza sabır dileriz. Melek VESEK Hasta İlişkileri Sorumlusu 0332 2218080-4080

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön