10 Nisan 2015

Medicana Hospitals Hastayla Kavga Ediyorlar ve Fark Ücretleri!

Medicana Hospitals Ankara hastanesine her ay çocuğumu düzenli götürüyordum. Bir gün çok hastalandı ve acilen gittik doktoru testler yaptı muayene ücreti ile birlikte 1.000 TL yakını para aldılar. Fark ücreti çok yüksek ve çok bekletiyorlar çocuğum ateşler içinde uzun süre bekledi hastanede ve çok iyi muayene edilmedi.

Hastaları çok fazla çağırıyorlar ve çok bekletiliyoruz her defasında. Sağlık Bakanlığı'na bildirmeme rağmen hiçbir sonuca ulaşamadık. Ayrıca faturamızı da kesmediler. Bu hastaneye gitmemeleri konusunda tüm ailemi uyardım. Çok yüksek fiyatlar alınıyor ve hastalar çok kavga ediyor çalışanlarla.

Serap 4.181 Okunma

Cevaplar

 • Serap27 Nisan 2015

  Mesele rota virüsü değil yapılan birkaç adet testin aşırı yüksek fiyatlarıdır. a plus dediğiniz hastanenin bize vermiş olduğu hizmet kalitesi sıfır. Fiyat kalitesi aşırı yüksektir. Gerekli birimlerle hakkımı sonuna kadar savunacağım.

 • Medicana Hospitals Temsilcisi25 Nisan 2015

  Hastamıza dönüş yapılmış ve gerekli bilgiler verildikten sonra hastamız rota aşıları tam olduğu halde neden bu testi istiyorsun bunun gereksiz yere istediğini belirtmiştir fakat hastamızın doktoru ile görüşüldü ve hastamız hastanemize geldiğinde ishal olduğu için hastamızdan diğer tahlillerin dışında Rotavirüs Antijeni tahlili de istenmiştir ve sonuçları hastamıza bildirilmiştir. Diğer şikayetleri ile alakalıda gerekli personel uyarılmıştır. Medicana Ankara Hastanesi Hasta İlişkileri Sorumlusu

 • Serap25 Nisan 2015

  Hastane yönetiminden bugün arandım ve gereksiz yapılan testlerin ücretlerinin ödenmeyeceğini bildirdiler. Sözde personel uyarılmış tabi ki hikaye. Sonuna kadar savunacağım hakkımı kusura bakmasın kimse

 • Serap13 Nisan 2015

  Ayrıca çocuğumum rota virüsü aşıları tam olduğu halse birde o testi istemişler tamamen gereksiz ve 10 dakikada muayene edip hemen çıkarıyorlar, doktor çocuğumun beslenmesiyle ilgili hiçbir bilgi vermedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön