Medicana Hospitals Haksız Ücret Alımı!

Ebru G. |

14. 05. 2013 tarihinde Özel Medicana Hospital Çamlıca Hastanesine teyzem göz muayenesi için gitti Bağkurlu olduğu için sadece göz muayene ücreti 12. 00 tl alınacağı söylenmişti fakat göz muayenesi için bir ücret alınmamış fakat göz damlası ilaçlarını alması için bir göz raporu alması gerekiyordu bu göz raporunu vermeleri için vezneye göndermişler .

55. 00 tl karşılığı bu göz raporu verilmiş. okuma yazması olmadığı için ödeme yapmış Özel bir Hastanenin Medicana gibi büyük bir hastanenin bu şekilde bir kağıt rapora 55. 00 tl ücret istemesi hiç hoş değil ben şikayeti teyzem yazamadığı için kendim yazmayı uygun gördüm. Hastane yetkililerin den tek bir ricam var haksız olarak alınan ücretin iadesi.

Etiketler :

Belge ve Raporlama Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  17:33

  1845375 nolu şikayetinize istinaden;

  Hastamız Sayın Ebru G. ile görüşülerek gerekli açıklamalar yapılmıştır.

  Hizmet kalitemizi geliştirmek ve eksikliklerimizi gidermek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Medicana Sağlık Grubu olarak size ve değerli ailenize sağlıklı günler temenni ederiz.

  Özel Medicana Hospitals Çamlıca
  Nazlı ULUSOY
  Hasta İlişkileri Müdürü

 • Ebru G.
  18 Haziran
  00:10

  şikayetimi yazdığımdan itibaren 1 hafta oldu ama hastane yetkililerinden hiçbir geri dönüş yapılmadı.

 • Ebru G.
  14 Haziran
  23:14

  şikayetimle ilgili sonuca varılmamıştır bir kere aradılar bana ulaşamayınca medicana hospıtal hastanesi bir daha geri dönüş yapmamıştır . medicana hospıtal gibi bir hastanenin bu tavrı hoş değil şikayetleri dikkate almamalılar