27 Temmuz 2015

Medicana Hospitals Fazla Muayene Ücreti!

22 Temmuz 2015 günü eşim Medicana Ankara hastanesinde muayene olmuş ve 207 lira ilave muayene ücreti alınmıştır. Hastane ile yaptığım görüşmede kendilerine % 200 ilave ücreti alabileceklerini 12 TL muayene katılım payı alabileceklerini söyledim. (%200 katılım payı SGK resmi sitesine göre 66,96 TL). Hastane yetkilileri hastane ücretlerinin böyle olduğunu istediğim yere şikayet edebileceğimi söylediler.

Serdar 3.901 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 17 Ağustos 2015

    Bir kere bana muayene ücretini önceden değil muayene esnasında söylediniz. Sağlık uygulama tebliğinin hangi maddesinde bu ücret belirtilmiş. Siz üniversite hastanesi değilsiniz bu farkı alamazsınız sizinle ilgili yazılı şikayetimi yaptım sonucu buradan yayınlar kimin haklı olduğunu görürüz. Şikayeti cevaplama üslubunuz bile insan odaklı değil ücret odaklı olduğunuz göstergesidir. Bu ücreti peki faturada neden belirtmediniz doçent farkı olarak. Sonuç olarak bu hastaneye yatırım yapan insanların bu şikayeti cevaplayan çalışan kim ise onunla bu konuları görülmelidir.

  • Medicana Hospitals Temsilcisi29 Temmuz 2015

    3408163 nolu şikayetine istinaden Şikayetinizde hastane ücretlerini böyle olduğunu belirttiğimizi söylemişsiniz fakat alınan ücretin Doç. Doktor farkı olduğunu belirtmiştik size fiyatlarla alakalı söylediklerimiz aynen geçerlidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön