Fahri E. Teşekkür Mesajı

Medica'nın şikayete yaklaşımı ve çözüm önerisinden dolayı teşekkür ediyorum. Başhekim yardımcısı bizzat sorun ile ilgilendi.

Medicana Hospitals Çocuk Doktoru Var Diye Yanlış Bilgi Verdi.

Fahri E. |

26.01.13 Pazar günü Çamlıca Medicana Hospitals şubeniz ile telefonda görüşerek acil çocuk uzmanı olduğunu teyit ederek hastanenize başvurdum. Alelecele muayene ve istenen bazı tetkikler istendi. Çocuk küçük olduğundan ertesi güne ancak idrar alabildik ve hastaneye tekrar gittiğimde bize bakan doktorun olmadığını, başka çocuk doktoruna yönlendirildim. Bize bakan doktorun çocuk doktoru olmadığını ama kendine bu alanda yetiştirdiğini söylediler. Pazar günü gelmeden önce özellikle çocuk doktoru varmı diye sordum ve olumlu yanıttan sonra hastaneye gittim. Yanlış bilgi ve alınan hizmetten memnuniyetsilikten dolayı hem bilgilendirmek, hemde paramın iadesini talep ediyorum

Etiketler :

Acil Müdahale Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fahri E.
  02 Ekim
  20:12

  Medica'nın şikayete yaklaşımı ve çözüm önerisinden dolayı teşekkür ediyorum. Başhekim yardımcısı bizzat sorun ile ilgilendi.

 • 04 Şubat
  09:22

  2261509 nolu şikayetinize istinaden;

  Hastamız Sayın Fahri E. ile görüşülerek gerekli açıklamalar yapılmıştır.

  Hizmet kalitemizi geliştirmek ve eksikliklerimizi gidermek adına görüş, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Medicana Sağlık Grubu olarak size ve değerli ailenize sağlıklı günler temenni ederiz.

  Özel Medicana Hospitals Çamlıca
  Nazlı ULUSOY
  Hasta İlişkileri Müdürü