Medicana Hospitals Bahçelievler Hastanesi - Lazer Ve Epilasyon Merkezi Mağdur Etti.

Büşra P. |

Merhaba,

medicana Bahçelievler Hastanesi Lazer ve Epilasyon Merkezi beni son derece mağdur etmiştir. Lazer merkezine kaydolurken, 10 seanslık tedavi programı uygulayacaklarını iletmişlerdi ve seanslarımızı programlı bir şekilde ayarlayacaklarına dair söz vermişlerdi.

Fakat bir süre sonra lazer cihazlarını değiştirdiler, seansları aksattılar ve bütün umursamazlıkları ile bizi dikkate almadılar. Daha önce hastaneye şikayetimi dile getirmiştim, fakat lazer merkezi yönetimi tavırlarını değiştirmedi. Yeni lazer cihazından kesinlikle memnun kalmadım, 10 seansta bitmesi gereken lazer programı 2 yıldır devam ediyor. Paramla rezil oldum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Tedavi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Büşra P.
  01 Ağustos
  09:09

  Söz verilen süre ve seans sayısı dolduğunda lazer işlemlerim
  başarılı olmadığı için ücret iadesi talep ettim. Hastaneden 'Hizmeti aldığınız
  için ücret iadesi yapamıyoruz' şeklinde dönüş aldım. Hizmeti almış olmam, doğru
  düzgün aldığım anlamına gelmemektedir. Lazer cihazlarının sık sık
  değiştirilmesi ve tüy tipimize uygun cihazın getirilmemesi sebebi ile, lazerin
  asıl amacı sağlanamadı. 10 seanslık tedavi programı uygulayacaklarını
  iletmişlerdi ve programlı bir şekilde çalışacaklarına dair söz vermişlerdi
  fakat boşu boşuna 2 yıldır lazer epilasyon seansına gitmek zorunda bırakıldım. Bana söz verilen hizmeti alamadığım için her türlü şikayet şeklini deneyip, hukuki işlemlere başlayacağım

 • Büşra P.
  30 Temmuz
  15:52

  Söz verilen seans sayısı 10 idi. Fakat lazer epilasyon biriminizin başarısızlığı ve bizlere dürüst şekilde bilgi vermemeleri sebebi ile şikayetimin etik kurallar göz önünde bulundurularak değerlendirilmesini ve tarafıma ücret iadesinin yapılmasını rica ediyorum.

 • Büşra P.
  30 Temmuz
  15:51

  Şikayetimle ilgili herhangi bir çözüm sağlanmadı. Söz verilen süre ve seans sayısı dolduğunda lazer işlemlerim başarılı olmadığı için ücret iadesi talep ettim. Hastane' den 'Hizmeti aldığınız için ücret iadesi yapamıyoruz' şeklinde dönüş aldım. Hizmeti almış olmam, hizmeti doğru düzgün aldığım anlamına gelmemektedir. Lazer cihazlarının sık sık değiştirilmesi ve tüy tipimize uygun cihazın bir türlü getirilmemesi sebebi ile, lazerin asıl amacı sağlanamadı. Boşu boşuna neredeyse 60 kez lazer epilasyon seansına gitmek zorunda bırakıldım. Bana söz verilen hizmeti alamadığım için her türlü şikayet şeklini deneyip, hukuki işlemlere başlayacağım. Bu denli mağdur edilmek gerçekten etik değil.

 • 09 Temmuz
  15:10

  3366924 numaralı şikayete istinaden tarafımızdan geri dönüş sağlanmıştır.

  Medicana Bahçelievler

  Hasta İlişkileri Müdürlüğü