Medical Park Hastanesi'nin Randevu Verdiği Doktor Hep Ameliyatta Oluyor.

Satriye Y. |

Gebze Medical Park Hastanesi'ne her gidişimde aynı sorunla karşılaşıyorum. Randevu saatimde doktorum A** R** E** Bey her seferinde ameliyatta oluyor ve bana bu durum telefonla bildirilmiyor. Ben sekreteri olacak o hiç işe yaramayan bayana işlem açtırmadan önce soruyorum ama yine de mağdur oluyorum.

İki çocuğumu bırakıp randevu saatimde orada oluyorum ama en az bir saat bekletiliyorum. Ard arda 4 tane acil sezeryan ameliyat mı olur? Siz kimi kandırıyorsunuz? Paramızla rezil olmak zorunda mıyız? 75 lira muayene parası veriyorum ama paramla rezil oluyorum. Tüm öğretmen arkadaşlarıma da başka hastane ve doktor bulmalarını öneriyorum. Bir özür bile dilemeyen o hastaneyi ve personelini kınıyorum.

Etiketler :

Randevu Hizmetleri Personel Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Satriye Y.
  13 Mart
  18:40

  Hic aciklayici olmamis. Bashekimlik ne yapti? Ne gibi tedbirler aldiniz acaba? Ayrica benim maduriyetimi gidermek icin ne yapmayi planliyorsunuz? Ozur dileriz demekle sorun hic hallolmuyor bilesiniz..

 • 13 Mart
  17:23

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz