Medical Park Hastanesi'nin Otoparkında Aracıma Zarar Verdiler.

Ertan B. |

Bursa Medical Park Hastanesi'nde otopark görevlisine anahtarımı verdim. Çok kilolu olan bey arabamı çekerken koltuğu aşırı sert iterek içine girmiş, sırt desteklerini kırmış. Hastahaneden çıkınca bunu anladım ama hastane çıkmasaydınız dendi. O sıkışıklıkta mecburen çıkmak durumunda kaldım.

Etiketler :

Otopark Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertan B.
  11 Haziran
  17:04

  Değerlendirmenize katılmıyorum aracımı alarak otoparkınızdan diğer araçları bekletmemek adına hemen dışarı çıkmak durumunda kaldım ilk durduğum yerde farkettiğimde sisteminiz üzerinden aynı gün şikayetimi yazdım, geri dönen olmayınca telefon ile de talebimi bildirdim. çıkmadan bunu bildirme şansım bulunmuyordu.

 • 11 Haziran
  16:55

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hastamızın olumsuz görüşüni Nisan ayında hastanemize iletmiştir. Konu ile ilgili değerlendirmeler yapılmış ve araç teslim edildiğindeyaşanılan sorun ile ilgili bildirim yapılmadığı öğrenilmiştir. Hastamıza gerekli bildirimler yapılmıştır.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz