04 Eylül 2013

Medical Park Hastanesi'nin Bakımsızlığı!

Medical Park hastanesine 02. 09. 2013 itibariyle ameliyat için hastaneye yatış yaptık. Hastanenin makyajı gayet güzel yapılmış. Ama içi kötü durumda. Odalar iki kişi için gayet sıkışık ve refakatçi koltuklarının çoğu kırık. Odalarda bulunan camlar çivilenmiş ve banyo eskimiş halde. Personelin çoğu umursamaz yastık ve çarşaf için yaklaşık 1 saat bekledik ve 3 kere istemeye gittik. Hele hemşirelerin serum bittiğinde çıkarmak için teşriflerini beklemek gerekiyor 3 kere çağırıp bir kaç saat bekledikten sonra gelmeyen hemşirenin görevini ben yaptım. İlaç şişesini ben çıkardım.

Kırık koltuklar için bugün baya uğraştım şikayetlerimi gerekli yerlere bildirdim. Umarım yarın gece sağlam bir koltuk bulunur.

Asiye 821 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi09 Eylül 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir . Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön