23 Eylül 2013

Medical Park Hastanesi'nin Acil Bölümü İlgisiz!

Henüz 5,5 aylık olan kızım mama kaşığını gözüne soktu. 21.09.2013 tarihinde saat 11:50'de Bursa Medical Park Hastanesi Acil bölümüne gittik. Acil bölümündeki hemşire bizi hastanenin göz birimine yönlendirdi. Kayıt masasına gittik, oradaki görevli ise doktorların öğle yemeğinde olduğunu saat 13'den sonra gelmemizi söyledi. Durumun aciliyetini anlattık, görevli bizi yeniden acil bölümüne gönderdi.

Acile tekrar gittiğimizde acil doktoruna sorunu anlatırken yapabileceği herhangi bir şeyin olmadığını, göz doktorunu beklememiz gerektiğini söyledi. Sadece duruma bakın acilse başka hastaneye gidelim değilse bekleyelim dediğim halde cevaben: Bütün hastanelerdeki uygulamanın bu şekilde olduğunu söyledi.

Halil 670 Okunma

Cevaplar

  • Halil'in Teşekkür Mesajı05 Kasım 2013

    Halkla ilişkiler bölümünden yetkili ile telefonda görüştüm, kendisi son derece nazik ve ilgiliydi. Genel müdürlüğe durumu bildirdiğini ve takibini yapacağını belirtti. Kendisine teşekkür ederim.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi04 Ekim 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Hasta yakınımıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön