28 Ekim 2016

Medical Park Hastanesi'ndeki Kaba Doktor.

27.10.16 günü Dermatoloji bölümünde randevum vardı. Roaccutane ilacı kullanmaya başlamıştım 1 ay evvel ama maalesef aynı hastanedeki doktorum işten ayrıldığı için yeni bir doktordan randevu almak zorunda kaldım. Meğer her ay kan testi yaptırılması gerekiyormuş bu ilaç için. Benim kan testim olmadığı için elimde, doktor f** t** ayağa kalkarak kapıyı açtı ve muayene bitmiştir dedi.

Sen nasıl bir tavır içindesin funda hanım? Ben sana 1 ay içinde yaşadığım yan etkilerden bahsedecektim, uygun nemlendirici soracaktım, diş tedavim için antibiyotik kullanabilir miyim Roaccutane 'ın yanında diye soracaktım. Sen beni nasıl kovar gibi kapı dışarı edebilirsin? 98 TL ödedim. Muayene olmadım. Ücretim iade edilmezse eğer, dava açacağım.

Selin 5.307 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi03 Kasım 2016

    Ankara Medicalpark Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak Başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgİ verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön