Medical Park Hastanesi'ndeki İletişim Sorunu ve İlgisizlik.

Onur A. |

Göztepe Medical Park Hastanesi'nden eşime anestezili HSG randevusu aldık. Hastaneye gittiğimizde anestezi notunun koyulmadığını ve sabah su içildiği için de anestezi yapılamayacağını söylediler. Yapacak bir şey olmadığını aktardılar. Halkla ilişkilerdeki bayan anestezi hekimi ile görüşerek 3-4 saat sonra yapılabileceğini söyledi.

İşlem başlamadan önce odada olan görevli su içtiğiniz için anestezili yapamayız, yoksa midenizdeki su akciğerlerinize dolar ve ölürsünüz dedi. Zar zor gününü ayarlayabildiğimiz ve belkide iki üç ay sonra tekrar randevu alabileceğimiz, ayrıca bu kadar hassas bir konu ile ilgili tedavide bu kadar rahat ve lakayt davranılmaması gerekir.

Etiketler :

Tahlil ve Tetkikler Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  09:48

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. İncelemelerimizde hasta yakınımızın randevu almak için yaptığı son görüşmede anestezili çekim yaptırmak istediğini belirtmediği öğrenilmiştir. Bununla birlikte hastamıza yardımcı olabilmek adına Başhekim Yardımcımız ve sorumlu anestezi hekimimiz hasta/hasta yakınımız ile görüştürülmüş ve kendilerine bilgilendirme yapılmıştır.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz