16 Eylül 2016

Medical Park Hastanesi'ndeki Büyük İlgisizlik.

9.10.2016 tarihinde apandis şüphesi ile Trabzon Karadeniz Medical Park Hastanesi'ne gittim. 10.09.2016 tarihinde ameliyat oldum. Yatış işlemlerim için hasta yatışından sorumlu kişiye gittiğimde direkt 1400 TL fiyat söyledi. Numarasını dahi verdi taburcu olurken arayın yardımcı olacağım diye. Acilden araştırdığımda apandis ameliyatının kaç TL fiyatının olduğunu dahi bilmeden bana ne kadar fiyat söylediğini sordu. Fiyatlar neye göre belirleniyor?

Ayrıca ameliyat yapan doktorum zaten beni bilgilendirmişti. Ben Bayram tatili nedeniyle burada değilim. Diğer cerrah arkadaşım gelip sizinle ilgilenecek, taburcu işlemlerinizi o yapacak diye. Ameliyat oluşumun üzerinden 25 saat geçmesine rağmen gelen giden olmadı. En sonunda bir doktor gelip taburcu yaptı. Susuzluktan gözlerim kararıyor deyince 12 saat üzerine serum takıldı. Paramız ile rezil olduk. Sadece ameliyat yapan doktorumdan memnun kaldım.

Meltem 1.437 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi05 Kasım 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hastamıza, kişiye özel fiyat politikası uygulanmadığı, hastalarımızın indirim taleplerinin yönetimimiz tarafından değerlendirildiği bilgisi verilmiştir. Hekiminin onayı olmadan, hemşirenin hasta oralini açıp kapama yetkisi olmadığı bilgisi paylaşılmıştır. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması adına gerekli tedbirler alınarak hastamızın bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz…

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön