02 Ekim 2013

Medical Park Hastanesi'ndeki Asistanın Tavrı!

Dr. G** Ç**U**l Hanım'a 27.09. 2013' te muayene olmamla ilgili bir şikayet yazmıştım. Ancak ; kan tahlillerim benden alındıktan ve bana daha sonra telefonla dönüş yapılacağı iletildikten sonra gebe kalmadan önce kullanılması gereken Folik Asitle ilgili ilacı almam konusunda kendisine bilgi sormak istediğimi ilettiğimde; Asistanı F**Hanımın :"o ilacı bende yazarım, sonuçta devlet karşılamıyor" gibi kendini bilmiş ve laubali tavırlarından son derece rahatsız oldum.

Neticede benim ve doktorum arasına kimse giremez, herkes yetkisini ve daha da önemlisi haddini bilmeli. Çalıştırılan asistanların kişilik sorunları ve kompleksleri hastayı bağlamaz. Medical Park Hastanesi çalışanları denetlemeli.

Ayse 244 Okunma

Cevaplar

  • Ayse06 Ekim 2013

    Hasta ilişkileri direktörlüğünden Pınar Hanım ile şikayetimin çözümlenmesi süreci ile epeyce yazıştık ve telefonla görüşme sağladık.Kendisinin şikayetimle ilgili ilgisi,nezaketi ve empatisi beni etkiledi.Pınar Hanımın bana hastanenin özür mahiyetinde bir sonraki başka bir doktora olan muayenemde ücret alınmaması konusunda bir teklifi oldu.Ancak Türk Telekom çalışanı olduğumdan yararlandığım özel sağlık sigortamda zaten muayene ücreti alınmadığı ilettim.Sadece bundan sonraki süreçte başka bir doktorla yoluma devam etmek ve böyle bir durumla karşılaşmak istediğimi de kendisine bildirdim.Şikayetin çözümleme sürecinde Pınar Hanımın ilgisinden memnun kaldım ancak hastanenin bu tür konularda benim gibi muayene ücretini karşılayan bir sigortası olan şikayetçi hastalarına uygulaması gereken daha cazip aksiyonların ve şikayetini unutturacak daha iyi opsiyonların olması gerektiğini buradan hastane yönetimine iletmek istiyorum.Teşekkür ederim.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi04 Ekim 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. (Hastamız hastaneden ayrıldıktan sonra da sağlık durumu hakkında bilgilendirilmek için aranmış fakat kendisine ulaşılamamış) Hastamızın memnuniyetini sağlamak için ikincil hekim görüşü önerilecektir. Hastamıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön