21 Mayıs 2014

Medical Park Hastanesi'nin Otoparkında Aracıma Zarar Verdiler

Bursa Medical Park Hastanesi'nde otopark görevlisine anahtarımı verdim. Çok kilolu olan bey arabamı çekerken koltuğu aşırı sert iterek içine girmiş, sırt desteklerini kırmış. Hastahaneden çıkınca bunu anladım ama hastane çıkmasaydınız dendi. O sıkışıklıkta mecburen çıkmak durumunda kaldım.

Ertan 2.470 Okunma

Cevaplar

  • Ertan11 Haziran 2014

    Değerlendirmenize katılmıyorum aracımı alarak otoparkınızdan diğer araçları bekletmemek adına hemen dışarı çıkmak durumunda kaldım ilk durduğum yerde farkettiğimde sisteminiz üzerinden aynı gün şikayetimi yazdım, geri dönen olmayınca telefon ile de talebimi bildirdim. çıkmadan bunu bildirme şansım bulunmuyordu.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi11 Haziran 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın olumsuz görüşüni Nisan ayında hastanemize iletmiştir. Konu ile ilgili değerlendirmeler yapılmış ve araç teslim edildiğindeyaşanılan sorun ile ilgili bildirim yapılmadığı öğrenilmiştir. Hastamıza gerekli bildirimler yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön