03 Eylül 2013 #1990310

Medical Park Hastanesi'nden EMAR Sonucumu Göstermek İçin Randevu Alamıyorum!

Medical Park Hastanesi Göztepe hastanesinde 28 Ağustos tarihinde beyin cerrahi T***** beye muayene oldum ve çok acil EMAR çekilmemi söyledi, söylediği bölüme EMAR çekilmeye gittiğimde en erken 30 Ağustos tarihine randevu verdiler. 02 Eylül tarihinde EMAR sonuçlarını alıp doktora göstermek istediğimde randevu almadan sonuçları gösteremezsiniz denmiştir.


Telefon yolu ile kontrol randevusu almak için 45 dk'lık uğraşlarım sonucunda 16 Eylül tarihinde sonuçlarınızı gösterebilirsiniz bilgisi vermişlerdir. Soruyorum size bir Profesörün çok acil diye tabir ettiği ve sadece EMAR sonuçlarımı göstermek için neden bu kadar mağdur ediliyorum? Devlet hastaneleri bile sizlerden daha insaflı.

Eren 425 Okunma

Cevaplar

  • Eren24 Eylül 2013

    şikayetimle ilgili bir hafta sonunda telefon ile geri döndünüz.Teşekkür ederim , ancak o zaman iş işten geçmişti.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi09 Eylül 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön