24 Kasım 2014

Medical Park Hastanesi'ndeki İlgisizlik

19 kasım 2014 tarihinde saat 18 00 -18 30 arasında yarım şişe ventolin şurup içen kızımı annesi aile doktorumuzun tavsiyesi ile evimize en yakın konumda bulunan Medical Park Hastanesi'ne götürmesini söylemiştir. Eşim 5 yaşındaki kızımızı hastahaneye götürmüştür. Nöbetçi doktor kızıma hiçbir müdahale, ilgi alaka göstermeden direk dörtçelik hastahanesine gitmesini söylemiştir.


Ben tıp konusunda hiçbir bilgim olmamasına rağmen zehirlenme olayında bir an önce hastanın midesinin yıkanmasının gerektiğini bilmekteyim. İlgili doktor alo zehirlenme hattını aramadan, kızımın midesini yıkamadan ve bir ambulans tesis etmeden kızımı ve eşimi başından göndermiştir hayatı tehlike ile kızım başka hastaneye gönderdi.

Hilmimerih 3.427 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi02 Aralık 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza konu ile ilgili bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön