21 Eylül 2013 #2021933

Medical Park Hastanesi'ndeki İlgisiz Doçent!

Yaklaşık 5 aydır eşim hamile olduğu için İzmir Medical Par' ta doktor kontrollerine devam ediyoruz. 20. haftada ayrıntılı ultrason olması gerektiği ve hastahanede Doç. Dr. M** G**'ün yapacağı söylendi. Ekstra 250 TL ücret verip, 3 dakika süren bir kontrolden geçti eşim.


3 dakikanın 1 dakikası operasyon devam ederken, doktorun şahsi işleri için telefonla görüşmesi ve ultrasona bakması olarak geçti. Bu muayenenin VIP olarak adı geçmekte. Nasıl VIP oldu anlamadım. Ayrıca doktorun bizler ayrılmadan ' ben kantine çay içmeye gidiyorum' demesiyle son buldu. Gerçekten çok ayıp bir şey . Bu kadar laubali, bu kadar hastasına sahip çıkmayan bir kurum olmaz.

Onur 725 Okunma

Cevaplar

  • Onur24 Eylül 2013

    Çalışanların geri dönmesi güzel.

  • Onur24 Eylül 2013

    Yapılan işlemler ne acaba ve benim 1 haftada kazandığım parayı 2.5 dakikada harcamanın karşılığı bu olmamalı,kaybettiğim zamanın,moral bozukluğunun ve paramın kaybolmaması bununla geçiştirilmemlidir.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi24 Eylül 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön