05 Şubat 2014 #2277259

Medical Park Hastanesi'nde Vale Ücreti Alıyorlar

Göztepe Medical Park Hastanesi'ne randevulu hastamı götürdüm. Aracımı boş olan yere çektim yaklaşık yarım saat sonra çıktığımda, görevli otopark yetkilisi, vale olarak devreye girdi ve 10 tl otopark ücreti ödememi söyledi. İtirazıma rağmen sonuç alamadım, ilgili gece müdürüne sorunu ilettim ama bu hastanede sistem böyleymiş . Yani hastalar kısa sürelide olsa araçlarını kendileri park etseler dahi vale ücret ödemeden çıkamıyorlar.

Mehmet 1.076 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi20 Şubat 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Otoparkımızda vale hizmeti nedeni ile ücret alınmaktadır. Hastamız bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

  • Mehmet10 Şubat 2014

    vurdum duymaz pozisyonunda olan bir ticari holding sonuçta, büyükşehir belediyesi avm lerdeki otopark ücretlerini takip ederken, hastane adı altındaki bu avm nin otopark tutumu konusunda bir denetim yapmayacakmı?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön