03 Şubat 2014 #2271452

Medical Park Hastanesi'nde Rapora Yanlış Bilgiler Yazıyor

Annem 13 ocak 2014 pazartesi günü Göztepe Medical Park Hastanesi'nde Dr.A*** A****'a bel fıtığı ameliyatı oldu. Şikayeti sağ bacağındaki ağrıydı. Bize ameliyattan önce 4 saat sonra yürüyebileceğini, 2 haftada tüm günlük yaşantımıza dönebileceğimizi, annemin hiç kimsenin yardımına ihtiyacının olmadığını, ameliyattan hemen sonra ağrıların hafiflediğini hissedeceğini söylediler.


Bacağındaki ağrılar artık çekilmez olduğu için doktora güvendiğimiz için ameliyatı kabul ettik, çünkü biz onu a** bey zannediyorduk. Ameliyatımız bitti 1 gün sonra taburcu olduk annemin ağrıları hiçbir şekilde dinmedi. Taburcu ederken yazdıkları rapora ağrılarının azaldığını yazmışlar. Halbuki ağrılarının geçmediğini bildirmiştik.

Tuğba 1.373 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi07 Şubat 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Hastamıza görüşü ile ilgili bilgilendirmeler yapılmaktadır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön