11 Ocak
Yorum Yap
#11434554

Medical Park Hastanesi'nde İnsan Hayatı Bu Kadar Kıymetli!

Devlet hastanesinden sevk olan hastamızın durumunun kötü olduğunu beyin damarların da kanama (1.5 ay önce kalp krizi geçirdi) kalp yetmezliği olduğunu durumunun uzun süreli tedavi gerektiğini söylemelerine rağmen 5. Günde hastamızı taburcu etmeye kalkıyorlar.


Sevk edildiğimiz için ücret talebinde bulunamıyorlar. Serviste enfeksiyon kapma riskini de göze alamıyorlar. Bu sebeple taburcu ediyorlar. Yani paran var ise yaşa yok ise öl işin özeti bu. İnsan hayatı bu kadar kıymetli. Allah düşürmesin...

Tugba Tugba 1.407 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi16 Ocak

    Merhaba Tuğba Nur; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medical Park olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmeler için belirttiğiniz numaralardan size ulaşamadık.Konu ile ilgili olarak tarafımıza dönüş yapabilirsiniz. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir,talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler