25 Temmuz 2018
#10705261

Medical Park Hastanesi'ın Sorumsuz Doktorları!

Medical Park Göztepe Hastanesi'ne 21.07.2018 tarihinde Kulak Burun Boğaz bölümüne muayene olmaya gittim. Sorunum hafta içi yaşadığım şiddetli kulak ağrısı olmak üzere, farklı birkaç sorunum ile ilgiliydi.


Odaya girdiğimde muhtemelen çıkmaya hazırlanan sevgili Doç. Dr. ö-- Bey'in şikayetiniz nedir sorusuna açıklama getirmeye başlamıştım ki, "sonuç olarak şu an kulağınız ağrıyor mu"?


Diye bir soru aldım! 20 saniye kadar baktı, gayet sağlıklı kulaklarınız var, geçmiş olsun dedi ve odadan dışarı çıktım! Bildiğiniz paket servis!


Yaşadığım şaşkınlıktı aslında karşılaştığım duruma tepki verememem. Medical Park artık bir hastane değil bir ticaret yuvası! Benim için de bitmiştir. Kontrol muayenesine gidip ödenen paranın hakkını alacağım ama tekrar aynı doktorla muhatap olmamak için gerekirse Başhekim'e çıkacağım!

Ceylan Ceylan 3.932 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi07 Ağustos 2018

    Merhaba Ceylan Hanım; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medicalpark olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmemizi en kısa sürede sonuçlandırmaya çalıştık.Yaşadığınız bu deneyimden dolayı üzgünüz.Ayrıntılarını telefonda da size ilettiğimiz gibi benzer bir deneyim yaşamamanız için gerekli tedbirler alınmıştır.İlgili çalışanımız ile görüşülüp, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Süreci hastane yönetimi olarak bizzat takip ediyor olacağız. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir, talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler