12 Ağustos 2016

Medical Park Hastanesi Yanlış Tanı!

6 ay önce Medical Park Hastanesi'nde kendi doktorum eşliğinde doğumum gerçekleşti. Doğumdan sonra bebeğimin aylık kontrollerini Medikal Park Hastanesi'nde devam ettirdik. Oğlumda herhangi bir hastalık belirtisi olmadığı için memnunduk, fakat kaka da sıkıntılar fark edince doktorumuza başvurduk. Kaka tahlili yaptı süt alerjisi var bu çocuğun dedi. Süt ve süt ürünlerini sende yeme içme bebeğine de yedirme dedi.


Ben ikna olmadım başka bir doktora daha götürdüm ve çok araştırdım. ***'ye götürmeye karar verdim. Kan alındı deri testi yapıldı ve bebeğimin alerjisinin olmadığı anlaşıldı. Eğer ben bu olayın peşine düşmemiş olsaydım bebeğime 7. ayında mama başlayacaktı. Bebeğimin ve benim kalsiyum vitamin protein eksikliğine yol açacaktı. Zamanında alınması gereken besinleri ileri zamanlara yayacaktı. Bu nedenle tanıdıklarımı asla yönlendirmem ve bir daha da kapısının önünden bile geçmem.

Kısmet 1.004 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi18 Ağustos 2016

    Ankara Medicalpark Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak Başhekimliğimiz ile değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Gerekli araştırma yapılmış ve hasta yakınımıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön