11 Şubat
Yorum Yap
#11569631

Medical Park Hastanesi Üroloji Doktorları İlgilenmiyor!

Medical Park Hastanesi İstanbul Bahçelievler Hastanesi üroloji doktoruna 04/02/2019 saat 10:00 gibi randevusuz geldim ve muayene oldum. Kan tahlili istendi ve yaptırdım, doktora tahlil sonuçlarına bakacak mısınız dediğimde tabii ki yanıtını aldıktan sonra 16:30'da olan son tahlilin sonucu çıkana kadar beklemeye başladım. Saat 16:30'da doktorun yanına geldiğimde doktorun ameliyatta olduğu salı, çarşamba senelik izinli perşembe günü de tüm gün ameliyatta olduğu belirtildi.


Bu bana ne muayene esnasında doktor tarafından ne de asistanları tarafından bildirildi. 11/02/2019 08:30 tarihine randevu aldım ve 40 dakika gibi geciktim, doktorun tekrar ameliyatta olduğu ve 10:30 gibi çıkacağı belirtildi. Saat şu an 10:56 ve 1 haftadır tahlil göstermek için beklediğim doktoru hala bekliyorum. E-randevu sisteminde boş olarak saatleri göstermeyin kardeşim o zaman. Bir doktor ve randevu sistemi var. Bir daha çok çok zorda kaldığım sürece kesinlikle gelmem. Yazık.

Guray Guray 1.261 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi11 Şubat

    Merhaba Güray Bey; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medical Park olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmemizi en kısa sürede sonuçlandırmaya çalıştık. Yaşadığınız bu deneyimden dolayı üzgünüz.Ayrıntılarını telefonda da size ilettiğimiz gibi benzer bir deneyim yaşamamanız için gerekli tedbirler alınmıştır. İlgili çalışanımız ile görüşülüp, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Süreci hastane yönetimi olarak bizzat takip ediyor olacağız. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir, talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler